Miami "Tennis ja Tähed" reis

ACTIVE MIAMI

Miami Tennis ja Tähed reis toimub Miami Openi turniiri ajal. Lootust on ,et saame sel aastal Miami Openil kaasa elada vähemalt 3-le eesti mängijale – Anett Kontaveidile, Kaia Kanepile ja Jürgen Zopile. See reis on tõeline pärl spordisõpradele. Peale tennise on võimalik ka kaasa elada Miami Heatsi NBA kodumängudele ja Florida Panthersi NHL mängudele.

Hommikused trennid toimuvad 17 saviliiva kattega väljakuga Flamenco Park tenniseklubis, mis asub hotellist vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Sealsamas klubis on ka suur bassein ja laste bassein. Plaanis on pidada maha kohaliku klubiga ka matškohtumine.

Peale eredate sportlike elamuste pakub Miami ja tema lähiümbrus palju muudki. Everglades National Park (Florida Evergladesi Rahvuspark) on üks maailma suurimaid säilinud mageveesoid, kus elab hulgaliselt alligaatoreid ja muid metsloomi ja -linde. Suur märgala pakub tõeliselt muljetavaldava vaatepildi ning, kui aeg seda lubab, on see väärt, et seda pikemalt uurida.

Miami mereakvaariumi Seaquarium mõõkdelfiinid (killer whale) ja laiksilm-delfiinid (bottle-nosed dolphin) on Miami kohustuslikuks vaatamisväärsuseks.

Lincoln Road, mille juures asetseb ka meie hotell, on kohalike inimeste lemmikpaik ja kogunemiskoht, eklektiline inimeste, restoranide ja kaupluste kombinatsioon, mis on suurepärane pärastlõuna veetmiseks. Lõõgastunud atmosfäär sobib kunstigaleriide külastamiseks, einestamiseks ühes paljudest restoranidest, alates Mehhiko köögist ning lõpetades sushibaariga, või poodlemiseks kauplustes, kus müüakse kõike alates trendikatest klubirõivastest ning lõpetades disaineriülikondadega.

Little Havana on täpselt nagu Kuuba, ainult et USAs. Calle Ocho - kuulus 8. tänav on tuntud Kuuba restoranide, baaride, pagaritöökodade poolest ning seal ei räägita sõnakestki inglise keelt. Sealt leiab isegi kuulsad sigaritehased, täpselt nagu Kuuba pealinnas Havannas, kuid loomulikult pole seal lubatud Kuuba tubaka kasutamine.

Klassikaline meelelahutuskeskus Parrot Jungle, mis on pooleldi loomaaed ja pooleldi teemapark, pakub võimalust ligidalt vaadelda tuhandeid troopikalinde ja muid eksootilisi loomi.

MAJUTUS: Greenview Hotel 3*, 1671 Washington Avenue, Miami South Beach

Hotell asetseb 300 m kaugusel Miami South Beach rannast, kohe Lincoln Road jalakäijate tsooni juures, kus arvukalt poode ja kohvikuid ja 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel Flamingo Park Tennis Center’ist, kus toimuvad trennid hommikuti.

TOIMUMISE AEG: 15.03.-24.03.2019

(8 ööd hotelli, ajavahe tõttu on saabumine koju 24.03.)

OSALUSTASU:

* 1390 Eur täiskasvanu kaheses toas

* 1090 Eur täiskasvanu kolmeses toas

* 890 Eur täiskasvanu neljases toas

* 150 Eur laps 2-17 a kahe vanemaga toas

Soovi korral teeme Teile ka lennupiletite ja transfeeri pakkumise.

HIND SISALDAB: Hommikusöögiga majutust, 6-päevast tenniseprogrammi, 12h täiskasvanutele ja 6h lastele (kõik trennid ja turniirid leiavad aset hommikuti). Sealhulgas sõpruskohtumist kohaliku klubiga täiskasvanutele ja laagri turniiri kõigile osalejatele.

LISATASU EEST: Lennupileteid ja transfeeri, ATP ja WTA Miami Openi turniiri piletid (tugevuselt maailma 5. turniir, kohe pärast Suure Slämmi turniire), pileteid NHL ja NBA mängudele Miamis, Miami ringreisi, väljasõitu Disneylandi Orlandos.

Kõikidel päevadel on võimalik vaadata nii meeste kui ka naiste Miami Open’i mänge.

17. märtsil toimub Miami Heat’i kodumäng Charlotte Hornet’i vastu American Airlines’i areenil.

21. märtsil toimub Florida Panthersi ainukene NHL-i kodumäng meie sealviibimise ajal. Panthersi koduareen asub meie hotellist 45-minutilise autosõidu kaugusel kohe hiigelsuure Sawgrass Mills ostukeskuse kõrval. Kel soovi saab siis sisustada selle päeva šopates ja õhtul algusega 19.00 Panthersi mängu nautides.

REGISTREERUMINE: Registreerumise tähtaeg on 18.03. , info@activetravel.ee, tel 56633794.

TREENEREID: Mitmekordne seenioride maailmameister Ilona Poljakova ja vajadusel teised.